B43255E2108M
CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43255E2108M
B43255E2108M Hakkında
B43255E2108M, EPCOS tarafından üretilen 1000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, snap-in kasa tipi ile through-hole montajını destekler. ±20% tolerans ve 5000 saat ömür (105°C'de) belirtimleri ile standart endüstriyel uygulamalara uygundur. 20 kHz'de 4.448A ve 120 Hz'de 2.87A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.448 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.87 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V