B43255A9477M
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43255A9477M
B43255A9477M Hakkında
EPCOS B43255A9477M, 470 µF kapasitansı ve 400V nominal gerilimi ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montajlı bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. ±20% tolerans aralığında 5000 saatlik ömre sahip olup, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 20 kHz'de 2.93A ve 120 Hz'de 1.89A ripple akımı kapasitesine sahip olan bu kondansatör, yüksek gerilim uygulamaları için uygun bir seçimdir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.93 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.89 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V