B43255A5826M
CAP ALUM 82UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43255A5826M
B43255A5826M Hakkında
B43255A5826M, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 82 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal voltaj ve ±20% tolerans ile tasarlanmıştır. Through-hole montajlı, radyal snap-in kasa tipindedir. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 5000 saatlik ömrü ile belirtilmiştir. 20 kHz'de 945.5 mA ve 120 Hz'de 610 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve ac/dc konverterlerde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 945.5 mA @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 610 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V