B43255A5107M
CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43255A5107M
B43255A5107M Hakkında
B43255A5107M, EPCOS tarafından üretilen 100 µF kapasitansli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated gerilim ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Radial, Can - Snap-In paket tipi ile through-hole montajına destektir. ±20% tolerans ve -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 5000 saatlik ömür süresi sunar. 20 kHz'de 1.054 A ve 120 Hz'de 680 mA ripple current kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.054 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 680 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V