B43255A2477M
CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43255A2477M
B43255A2477M Hakkında
B43255A2477M, EPCOS tarafından üretilen 470 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole PCB'lere monte edilir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saatlik ömür sertifikalıdır. ±20% toleransa sahip olup, 20 kHz'de 2.418 A ve 120 Hz'de 1.56 A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri, frekans dönüştürücüler ve endüstriyel elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.418 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.56 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V