B43255A2337M
CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43255A2337M
B43255A2337M Hakkında
EPCOS B43255A2337M, 330 µF kapasitansı ve 200V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tasarımına sahip olup through-hole montajı için uygundur. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile sunulan bileşen, 20 kHz'de 1.829 A ve 120 Hz'de 1.18 A ripple current kapasitesine sahiptir. Endüstriyel güç kaynakları, invertörler ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.829 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.18 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V