B43254F2128M
CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43254F2128M
B43254F2128M Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43254F2128M, 1200 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in tipi uygulamalar için tasarlanmış bu bileşen, 250V nominal voltajda çalışmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -40°C ile +105°C arasındaki geniş sıcaklık aralığında kullanılabilir. 105°C'de 3000 saat ömür süresine sahiptir. High frequency ripple current kapasitesi 20 kHz'de 4.34A, low frequency ripple current kapasitesi 120 Hz'de 2.8A'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve DC baskılama işlemlerinde kullanılan bu polar kondansatör, through-hole montajı desteklemektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.34 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V