B43254F2108M
CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43254F2108M
B43254F2108M Hakkında
B43254F2108M, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 1000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal gerilime sahip bu komponentin ±20% toleransı vardır. Radial snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sağlar. Yüksek frekansta (20 kHz) 4.108 A, düşük frekansta (120 Hz) 2.65 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, analog devreler ve filtreleme işlevlerinde yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.108 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.65 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V