B43254E2277M
CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43254E2277M
B43254E2277M Hakkında
EPCOS B43254E2277M, 270 µF kapasitanslı radial snap-in montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. -40°C ile +105°C arasında çalışır ve 105°C'de 3000 saat yaşam süresi sunmuştur. ±20% tolerans, 20 kHz'de 1.504A ve 120 Hz'de 970mA ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde uygulanır. Through hole montajı ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.504 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 970 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V