B43254E2127M000
CAP ALUM 120UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43254E2127M
B43254E2127M000 Hakkında
EPCOS B43254E2127M000, 120 µF kapasitansı ve 250 V nominal gerilim ile çalışan radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 105°C'de 3000 saat ömür karakteristiğine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışır. Through hole montajı için uygun olan bu kondansatör, 20 kHz'de 868 mA, 120 Hz'de 560 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. Part Status: Not For New Designs olarak belirtilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Not For New Designs
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 868 mA @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 560 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V