B43254D2477M
CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43254D2477M
B43254D2477M Hakkında
B43254D2477M, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 470 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, Snap-In montaj tipine sahip olan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına ve 3000 saat ömür (105°C'de) özelliğine sahiptir. ±20% toleransı ile belirtilen kapasitans değerini sunar. 20 kHz'de 2.278 A ve 120 Hz'de 1.47 A ripple current değerleri ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel kontrol devreleri gibi uygulamalarda kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.278 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.47 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V