B43254D1687M
CAP ALUM 680UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43254D1687M
B43254D1687M Hakkında
EPCOS B43254D1687M, 680 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V rated voltajda çalışan bu komponentin toleransı ±20% olup, -40°C ile 105°C arasında işletilir. Radial snap-in kasa tipinde through-hole montajı destekler. 105°C'de 3000 saat yaşam süresi ve 2.728 A @ 20 kHz ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde, enerji depolama ve voltaj düzenleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.728 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.76 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V