B43254C9337M000
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43254C9337M
B43254C9337M000 Hakkında
EPCOS (TDK) tarafından üretilen B43254C9337M000, 330 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, snap-in kasa tipinde Through Hole montajı destekler. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 3000 saat yaşam süresine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 20 kHz'de 2.062 A ve 120 Hz'de 1.33 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Bu kondansatör güç kaynakları, filtre devreleri ve genel sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Ürün yeni tasarımlarda kullanım için önerilmemektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Not For New Designs
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.062 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.33 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V