B43254C2827M
CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43254C2827M
B43254C2827M Hakkında
EPCOS B43254C2827M, 820 µF kapasitans değerine sahip radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 3000 saat 105°C ömür garantisine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığını destekler. 20 kHz'de 3.193 A ve 120 Hz'de 2.06 A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri, UPS sistemleri ve endüstriyel elektronik uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.193 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.06 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V