B43254B9397M
CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43254B9397M
B43254B9397M Hakkında
EPCOS B43254B9397M, 390 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated gerilimde çalışmak üzere tasarlanmıştır. Radial snap-in montaj tipi ile through-hole devre kurulumlarında kullanılır. -25°C ile 105°C arasında işletim sıcaklığında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, 20 kHz'de 2.356 A ve 120 Hz'de 1.52 A ripple akım taşıyabilmektedir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel cihazlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.356 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.52 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V