B43254B9227M
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43254B9227M
B43254B9227M Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43254B9227M, 220 µF kapasitansı ve 400 V nominal gerilimi ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile uygun alanlara yerleştirilir. ±20% tolerans aralığında çalışır ve -25°C ile 105°C arasında işlem görebilir. 105°C'de 3000 saat yaşam süresi sunmaktadır. 20 kHz'de 1.596 A ve 120 Hz'de 1.03 A ripple akımı taşıyabilir. Güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve EMI/RFI bastırma uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.596 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.03 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V