B43254B5397M
CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43254B5397M
B43254B5397M Hakkında
B43254B5397M, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 390 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılma için tasarlanmıştır. Radial, Snap-In kasa tipi ile through-hole montajı destekler. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, genel amaçlı endüstriyel uygulamalarda, güç kaynakları, görüntü işleme cihazları ve inverterlerde yaygın olarak kullanılır. 20 kHz'de 1.814 A ve 120 Hz'de 1.17 A ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.814 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.17 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V