B43254B5187M
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43254B5187M
B43254B5187M Hakkında
EPCOS B43254B5187M, 180 µF kapasitanslı, 450V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radial montaj tipine sahip olan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 3000 saat ömrü ile 105°C sıcaklıkta çalışabilir. Çalışma sıcaklık aralığı -25°C ile 105°C arasında değişmektedir. 20 kHz yüksek frekans ripple akımı 1.054 A, 120 Hz düşük frekans ripple akımı 680 mA'dir. Endüstriyel elektronik devreleri, güç kaynakları ve filtering uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.054 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 680 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V