B43254B4567M
CAP ALUM 560UF 20% 350V SNAP
Üretici
EPCOS (TDK)
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
B43254B4567M
B43254B4567M Hakkında
EPCOS B43254B4567M, 560 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış bu bileşen, radyal konfigürasyonda ve snap-in montaj türü ile sunulmaktadır. -25°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında, 3000 saat ömürlüdür. 20 kHz'de 2.945 A ve 120 Hz'de 1.9 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, güç kaynakları, ses sistemleri, endüstriyel kontrol cihazları ve enerji dönüştürme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.945 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V