B43254B4227M
CAP ALUM 220UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43254B4227M
B43254B4227M Hakkında
B43254B4227M, EPCOS tarafından üretilen 220µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V rated voltage ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, snap-in montaj tipine sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, amplifikatörler ve ses sistemi filtrelemeleri gibi alanlarda yaygın olarak tercih edilir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 3000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. Low frequency'de 980 mA ve high frequency'de 1.519 A ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.519 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 980 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V