B43254B2687M
CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43254B2687M
B43254B2687M Hakkında
EPCOS B43254B2687M, 680 µF kapasitanslı 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılmaktadır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% toleranslı bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde tercih edilir. 20 kHz'de 2.774 A ve 120 Hz'de 1.79 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Polar yapısı nedecek polarite doğru bağlanması gereklidir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.774 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.79 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V