B43254B2397M
CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43254B2397M
B43254B2397M Hakkında
EPCOS B43254B2397M, 390µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial snap-in montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimleme yapılır. 105°C'de 3000 saatlik yaşam süresi garantisi ile güç kaynakları, şarj devreleri ve filtre uygulamalarında kullanılabilir. -40°C ile 105°C arasında çalışır. 1.86A ripple current @20kHz ve 1.2A @120Hz ile yüksek frekanslı devrelerde de uygulanabilir. ±20% tolerans ile sunulmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.86 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V