B43254B1277M
CAP ALUM 270UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43254B1277M
B43254B1277M Hakkında
B43254B1277M, EPCOS tarafından üretilen 270µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial snap-in montaj tipine sahip bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saatlik yaşam süresi garantisine sahiptir. ±20% toleransla üretilen ürün, 20 kHz'de 1.442A ve 120 Hz'de 930mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve diğer genel elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.442 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 930 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V