B43254B1108M
CAP ALUM 1000UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43254B1108M
B43254B1108M Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43254B1108M, 1000 µF kapasitansına ve 160V rated voltage özelliğine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tasarımı ile through-hole montajı destekler. ±20% tolerans ile tasarlanmış bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 3000 saat ömür garantisi sunar. 20 kHz yüksek frekans ripple akımı 3.534 A, 120 Hz düşük frekans ripple akımı 2.28 A'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreler ve filtreleme işlevlerinde kullanıma uygundur. Aktif durum parça olarak tedarik edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.534 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.28 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V