B43254A9566M
CAP ALUM 56UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43254A9566M
B43254A9566M Hakkında
EPCOS B43254A9566M, 56 µF kapasitansya ve 400V rated voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tipinde tasarlanan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 105°C sıcaklıkta 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 20 kHz yüksek frekansta 573,5 mA, 120 Hz düşük frekansta 370 mA ripple akımı kapasitesiyle, güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler ve filtre uygulamalarında yer alabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 56 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 573.5 mA @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 370 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V