B43254A9127M
CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43254A9127M
B43254A9127M Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43254A9127M, 120 µF kapasitansına ve 400V rated voltage değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj türü ile through-hole uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -25°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ve düşük frekans 660 mA (120 Hz) ile yüksek frekans 1.023 A (20 kHz) ripple current yeterliğine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.023 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 660 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V