B43254A5567M000
CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43254A5567M
B43254A5567M000 Hakkında
EPCOS (TDK) B43254A5567M000, 560 µF kapasitanslı, 450V rated voltage ile çalışan radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılır. 3000 saat ömür elde etme garantisi 105°C'de sağlanmaktadır. 20 kHz yüksek frekans ripple akımı 2.356 A ve 120 Hz düşük frekans ripple akımı 1.52 A'dir. Through-hole montaj tipiyle PCB'ye direktly lehimlenebilen bu kondansatör, genel amaçlı güç kaynakları, filtreler ve yüksek voltajlı devreler için tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.356 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.52 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V