B43254A5227M
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43254A5227M
B43254A5227M Hakkında
EPCOS B43254A5227M, 220 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Snap-in radial montaj türüyle PCB üzerine direkt lehimleme gerektirmeden sabitleme imkanı sunar. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 3000 saat ömür garantisi ile endüstriyel ve ticari güç kaynağı, invertör ve genel amaçlı elektronik devrelerde kullanılır. ±20% tolerans, 1.224A @ 20kHz yüksek frekanslı ripple akımı ve 790mA @ 120Hz düşük frekanslı ripple akımı özelliklerine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.224 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 790 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V