B43254A2567M
CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43254A2567M
B43254A2567M Hakkında
EPCOS B43254A2567M, 560 µF kapasitansli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya tasarlanmıştır. Radial konfigürasyon ve snap-in montaj tipi ile through-hole PCB montajına uygundur. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, 20 kHz'de 2.418 A ve 120 Hz'de 1.56 A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel elektrik uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.418 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.56 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V