B43254A1128M
CAP ALUM 1200UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43254A1128M
B43254A1128M Hakkında
B43254A1128M, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 1200µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V rated voltaj ile çalışan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolamada kullanılır. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole bağlantıya sahiptir. 105°C'de 3000 saat ömür süresi garanti eder. ±20% tolerans ile üretilmiş olup, 20 kHz'de 3.736A ve 120 Hz'de 2.41A ripple akımı kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklık aralığında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.736 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.41 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V