B43254A1108M
CAP ALUM 1000UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43254A1108M
B43254A1108M Hakkında
EPCOS B43254A1108M, 1000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V rated voltaj ile güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Radial snap-in montaj tipine sahip olan komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 3000 saat ömrü 105°C'de garanti edilir. ±20% tolerans ve 2.28 A (120 Hz) / 3.534 A (20 kHz) ripple current özellikleri ile endüstriyel ve tüketici elektroniklerinde yaygın olarak uygulanır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.534 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.28 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V