B43252G2337M
CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43252G2337M
B43252G2337M Hakkında
EPCOS B43252G2337M, 330 µF kapasitansı ve 250V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipine uygun olarak tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalar için kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına ve 2000 saat ömrüne (105°C'de) sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 20 kHz'de 1.876 A ve 120 Hz'de 1.21 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.876 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.21 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V