B43252G2227M000
CAP ALUM 220UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43252G2227M
B43252G2227M000 Hakkında
EPCOS B43252G2227M000, 220 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, radial snap-in montaj tipine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi verir. ±20% tolerans aralığında üretilmiş olan bileşen, 120 Hz'de 920 mA ve 20 kHz'de 1.426 A ripple akımını tolere edebilir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri, timing uygulamaları ve genel elektronik devre tasarımlarında tercih edilir. Eski tasarımlar için kullanılmakta olup, yeni tasarımlara önerilmemektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Not For New Designs
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.426 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 920 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V