B43252F2687M
CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43252F2687M
B43252F2687M Hakkında
EPCOS B43252F2687M, 680 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygun olup, through-hole radial montaj tipine sahiptir. ±20% tolerans ile belirlenen bu komponentin -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı vardır. 105°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. 20 kHz'de 3.24A, 120 Hz'de 2.09A ripple akımı kapasitesiyle güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel elektronik devrelerde yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.24 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.09 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V