B43252F2337M
CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
Üretici
EPCOS (TDK)
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
B43252F2337M
B43252F2337M Hakkında
EPCOS B43252F2337M, 330 µF kapasitanslı, 250V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile through-hole PCB uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür garantisi (105°C'de) sağlar. 20 kHz'de 1.829 A, 120 Hz'de 1.18 A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtering ve energy storage uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.829 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.18 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V