B43252E2477M000
CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43252E2477M
B43252E2477M000 Hakkında
EPCOS (TDK) tarafından üretilen B43252E2477M000, 470 µF kapasitanslı, 250V rated gerilim ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik yaşam süresi belirtilmiştir. ±20% tolerans değerine ve polar yapısına sahiptir. 20 kHz'de 2.418A, 120 Hz'de 1.56A ripple akım kapasitesi vardır. Güç kaynakları, filtreler ve enerji depolama devrelerinde yaygın olarak tercih edilen bir komponenttir. Eski tasarımlar için önerilmemektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Not For New Designs
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.418 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.56 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V