B43252E2337M
CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43252E2337M
B43252E2337M Hakkında
EPCOS B43252E2337M, 330 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal voltaj ile tasarlanmış olan bu radial snap-in tipi kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere üretilmiştir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen komponentin ±20% tolerans değerine sahiptir. 105°C'de 2000 saat ömrü bulunan cihaz, 20 kHz'de 1.86 A ve 120 Hz'de 1.2 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipindeki bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve AC/DC dönüştürücü uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.86 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V