B43252E2128M
CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43252E2128M
B43252E2128M Hakkında
EPCOS B43252E2128M, 1200 µF kapasitansına ve 250V nominal gerilime sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 20 kHz'de 4.51A, 120 Hz'de 2.91A ripple akımı kapasitesi ile güç kaynakları, filtre devreleri ve genel elektronik uygulamalarında kullanılır. Through-hole montajı ile standart PCB tasarımlarına uyum sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.51 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.91 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V