B43252D9187M
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43252D9187M
B43252D9187M Hakkında
EPCOS B43252D9187M, 180 µF kapasitans ve 400V rated voltajda radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, 2000 saat ömür garantisine sahiptir (105°C'de). -25°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığına uygun olan komponent, 20 kHz'de 1.442 A ve 120 Hz'de 930 mA ripple akım taşıyabilir. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere direkt yerleşimi yapılır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanıma uygundur. Snap-in paket tipi sayesinde hızlı montaj ve söküm imkanı sunar.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.442 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 930 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V