B43252D9157M
CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43252D9157M
B43252D9157M Hakkında
EPCOS B43252D9157M, 150 µF kapasitansı ve 400 V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole PCB uygulamalarına uygundur. -25°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilmiş olup, 20 kHz'de 1.24 A, 120 Hz'de 800 mA ripple current özelliğine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler, motor kontrol devreleri ve industrial elektronik sistemlerinde kullanım için tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.24 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 800 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V