B43252D5157M
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43252D5157M
B43252D5157M Hakkında
EPCOS B43252D5157M, 150 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450 V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan radyal snap-in tipi bir bileşendir. Through-hole montajına uygun olup, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans değerine sahip kondansatör, 120 Hz'de 850 mA, 20 kHz'de 1.318 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Endüstriyel güç kaynakları, şebeke filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.318 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 850 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V