B43252D2477M
CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43252D2477M
B43252D2477M Hakkında
B43252D2477M, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 470 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal voltaj ile tasarlanan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Through Hole montaj türü ile radial, snap-in kasa yapısına sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür garantisine sahip olup, ±20% tolerans ile üretilmiştir. 20 kHz'de 2.17 A ve 120 Hz'de 1.4 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve düşük frekans uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.17 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V