B43252D1827M
CAP ALUM 820UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43252D1827M
B43252D1827M Hakkında
EPCOS B43252D1827M, 820 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V rated voltage ile çalışan bu through-hole radial kondansatör, snap-in can paketi içinde sunulmaktadır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sağlar. ±20% tolerans değerine sahip polarize kondansatör, 20 kHz'de 3.193 A ve 120 Hz'de 2.06 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri başta olmak üzere çeşitli endüstriyel ve profesyonel elektronik sistemlerde kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.193 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.06 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V