B43252D1567M
CAP ALUM 560UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43252D1567M
B43252D1567M Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43252D1567M, 560 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V nominal gerilim ve ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalara uygundur. Radial konfigürasyonda snap-in montajı sağlayan bu kondansatör, -40°C ile +105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 2000 saatlik ömrü garantilidir. 20 kHz yüksek frekansta 2.635 A ve 120 Hz düşük frekansta 1.7 A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, audio amplifikatörler ve endüstriyel kontrol devrelerinde kullanılır. Through-hole montaj tipine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.635 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V