B43252C9187M
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43252C9187M
B43252C9187M Hakkında
B43252C9187M, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 180 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400 V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. Radial, snap-in paket tipinde olan bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Low frequency'de 910 mA ve high frequency'de 1.41 A ripple current kapasitesi bulunan bu bileşen, endüstriyel güç kaynakları, kontrol devreleri ve genel filtrele uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.41 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 910 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V