B43252C6826M
CAP ALUM 82UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43252C6826M
B43252C6826M Hakkında
EPCOS (TDK) tarafından üretilen B43252C6826M, 82 µF kapasitanslı, 500 V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sağlayan bu kondansatör, -25°C ile +105°C arasında çalışır. 20 kHz'de 744 mA ve 120 Hz'de 480 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Industrial, güç kaynağı ve ses sistemleri gibi yüksek voltajlı uygulamalarda yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 744 mA @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 480 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V