B43252C5686M
CAP ALUM 68UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43252C5686M
B43252C5686M Hakkında
B43252C5686M, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 68 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated gerilim ile güç kaynakları, invertörler, motor sürücüleri ve endüstriyel uygulamalarda kullanılır. Radial snap-in kasa tipi ile PCB montajı kolaylaştırılmıştır. ±20% tolerans aralığında 2000 saat ömür süresine 105°C sıcaklıkta sahiptir. 120 Hz'de 490 mA ve 20 kHz'de 759.5 mA ripple akımı kapasitesi vardır. -25°C ile 105°C arasında çalışır. Genel amaçlı ve yüksek gerilim uygulamaları için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 759.5 mA @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 490 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V