B43252C2397M
CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43252C2397M
B43252C2397M Hakkında
EPCOS B43252C2397M, 390 µF kapasitansı ve 200 V çalışma gerilimi ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj türü ile through-hole uygulamalarına uygundur. ±20% tolerans ile yüksek ve düşük frekans ripple akımlarını (2.03 A @ 20 kHz, 1.31 A @ 120 Hz) yönetebilir. -40°C ile 105°C arasında güvenli işletme sıcaklık aralığında ve 105°C'de 2000 saat yaşam süresi ile endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri, invertörler ve frekans dönüştürücülerde kullanılır. Polar yapısı, doğru kutuplandırma ile montajı gerektirir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.03 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.31 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V