B43252C2277M
CAP ALUM 270UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43252C2277M
B43252C2277M Hakkında
B43252C2277M, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 270 µF kapasitesinde alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu radial can tipi (snap-in montaj) kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile sunulan bileşen, 20 kHz'de 1.581 A ve 120 Hz'de 1.02 A ripple akımına dayanabilir. İnverter devreler, güç kaynakları, motor kontrolü ve elektrik sistemlerinde yaygın olarak uygulanır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.581 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.02 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V