B43252C1337M
CAP ALUM 330UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43252C1337M
B43252C1337M Hakkında
B43252C1337M, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 330µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial snap-in kasa tipi ile through-hole montaj özelliğine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 20 kHz'de 1.752A ve 120 Hz'de 1.13A ripple current kapasitesi ile endüstriyel, tüketici elektroniği ve güç kaynağı uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.752 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.13 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V